Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Hledám zajímavou tvář. Ne jednu. Modelek totiž není, myslím, nikdy dost. Modelka je křehké, vzácné stvoření, a nejsou.  A dodám, protože děvčata nečtou, Frýdlantsko, Liberecko. Prosím!!!

Jestli chcete zkusit, jaké to je před objektivem, a nemít fotky s nataženou rukou, můžeme se potkat.

Co nabízím... Čas, ochotu fotografovat kdekoli, kafe z termosky, venku, nebo hrnku, jestli budeme fotit v mém skromném ateliéru v paneláku. CD se snímky. Váš čas, můj čas.

Co očekávám... Pochopení, vstřícnost, uvítám třeba i vlastní nápady. Chuť a nějaké to nadšení.

Co nemám rád... Když mi modelka, po tom co jsme se na pevno domluvili, nebere telefon a nereaguje ani na SMS.

Co je problém... Žárlivý přítel. Menší problém je tolerantní přítel, děvčata pak zase na focení nemají čas. No, a přínosem je přítel takový, který je ochotný jít s námi, a působit jako asistent, pomoci s úklidem okolí a třeba s odraznými deskami.

Co neumím... Fotit jako profesionál. Ale učím se.

Dohodnout můžeme všechno. Dejte o sobě vědět, kontakt tu mám.

Je tu ale ještě něco, vzdálenosti. Budu se opakovat, rovnou, prosím, ideálně dívku z Liberecka, nebo přímo výběžek, děkuji. Vám kdož jste mimo region, doporučím tohle - jděte na server fotopátračka.cz, stoprocentně tam najdete fotografa žijícího někde poblíž. A určitě i lepšího. Děvčata, tedy, musím napsat, velice si vážím vašich nabídek, ( páni, a jakých, až přemýšlím, jestli...)  a zájmu, ale jsem časově natolik vytížen, prostě cestovat dvě stovky kilometrů, ne. Omlouvám se. Ale moc rád bych to zkusil, věřte.

Tady je asi na místě napsat, že zklamu všechny, kdo se domnívají, že při fotografování vznikají snad nějaké pikantní, asi takhle to napíšu, situace, takže tady všechny pochybovače zarmoutím, a uzavřu to tak že i já mám krásné, spokojené manželství. Tudíž se tak také chovám... Mezi mnou a modelkou je pak kamarádský, avšak čistě - mohu-li to tak nazvat, profesionální vztah.

Tak pište.

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ja

(kristyna, 20. 10. 2011 8:04)

dobry den ja bych zajem mela

Neber to tragicky

(Lubo Valker, 20. 7. 2009 8:57)

No, ja budem mierne oponovať pisateľom dole. Myslím si, že talent máš, dokonca niektoré portréty sú aj technicky celkom zdatné. Možno je potrebne ich trochu dotiahnuť do finálnej podoby.A viac pracuj s fantáziou. Ideš podľa jednej šablóny a po pár portrétoch je to nuda. Držím palce . Určite prekvapíš.

Rači krajina

(Bobbb, 17. 4. 2009 21:16)

Mnoho krásných fotek, ale ty portréty se vám opravdu moc nedaří. Neberte to prosím ve zlém, ale musím souhlasit s textem dole.

Hezký text,

(Toníček z hor, 25. 11. 2008 12:53)

ale popravdě si neumím představit, že se nějaká najde, protože když se dívám na vaše portréty, fotit prostě neumíte. S tím těžko něco naděláte. Portrét znamená dokonale zvládnuté řemeslo, teprve poté lze vytvářet něco navíc...